כיום ישנן המון חברות הובלה שונות בשוק – מקצועיות יותר, מקצועיות פחות ושירות הובלות אינו פשוט כלל, לכן יש להשאיר עבודה זאת למקצוענים בלבד. חברת הובלות מכובדת תעמיד לרשות העניין צי משאיות שלם, כשלכל סוג יש ייעוד משלה – הובלות בקירור, הובלות מטענים כבדים וכו’. אנחנו ב”מובילי אלפא” מבטיחים ללקוחותינו הובלות ברמה הגבוהה ביותר, בכל תוואי שטח; אנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר, בעל הטכנולוגיה החדישה ביותר על מנת לוודא כי הציוד יגיע בבטחה ליעדו.  

בנוסף, דאגנו להתקין בכל רכבי החברה מערכות ניתוב מתקדמות המאפשרות לחדר הבקרה והפיקוח שלנו לקבל מידע ישיר על כל אחד מהמטענים שבדרכים – בזמן אמת. כל הצעדים הנ”ל ננקטים בכדי שאתם, הלקוחות, תוכלו לישון בשקט בידיעה שהציוד, סחורה או מטענכם נמצאים בידיים הטובות ביותר, שידאגו להוביל אותם מנקודת המוצא לנקודת היעד בצורה הטובה והבטוחה ביותר!

מעבר להובלות רגילות, ברשותנו, חברת ההובלות “מובילי אלפא בע”מ”, רשימת אישורים והיתרים להובלת מטענים מיוחדים, מסוכנים ואף רגישים; בין האישורים תוכלו למצוא סדרת ביטוחים, תעודות אחריות על ההובלה ועוד. הסיבה שאנחנו מרגישים בנוח לבטח את ציוד הלקוח נעוצה בעבודתנו המדויקת, המסודרת והמהימנה.

עבודה בהתאם ללוח זמנים מותאם אישית ללקוח

בחירה בחברת הובלות מקצועית חוסך לכם המון כסף וזמן; תכנון קפדני מראש של כל תהליך ההובלה, על כל פרטיו – החל מזמן היציאה, נתיב הנסיעה, מספר אנשי הצוות הנדרש ועוד – בא לידי ביטוי בחיסכון כלכלי הן לחברת ההובלה והן ללקוח וכמו כן לחיסכון בזמן; את תכנון הזמנים, אנו בחברת “מובילי אלפא” , עושים בהתאם לזמני וצרכי הלקוח. כך אנחנו יכולים להתאים את רכב ההובלה, הציוד ומספר אנשי הצוות הנדרש עבור כל הובלה באופן ספציפי.

חשיבות המקצועיות והאמינות של חברת הובלות לאילת

הובלות מהמרכז לאילת אינן משימה פשוטה ועסקים רבים באזור העיר הדרומית וסביבתה נעזרים בשירותיה של חברת לוגיסטיקה שתדאג לטפל בכל מה שקשור להובלה, הפצה וכו’. בחירה בחברת הובלות מקצועית, בעלת ניסיון, ידע והיתרים – מספקת לכם, בעלי עסקים, ראש שקט. במיוחד כאשר מדובר על עסקים באילת, עבורם כל הובלה היא ארוכת טווח ורגישה, חשוב לבחור בחברת הובלות שתדע להתאים עצמה לצרכיכם, לתת את המענה הראוי וכמובן המתחייבת לבצע את הנדרש ממנה בצורה הטובה ביותר, בזמן המהיר ביותר ובאופן הבטוח ביותר.

הובלות מהמרכז לאילת: דברים שכדאי שתדעו

> בכדי להמנע מעומסי תנועה, פקקים ועיכובים שונים נוספים למיניהם, כדאי לתכנן את זמני ההובלה בהתאם לדיווחי הדרך ולסטטיסטיקת שעות. לרוב, ניתן להניח שהשעות הנוחות ביותר להובלות מהמרכז לאילת הן שעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות.

> במידה ואתם מתכננים הובלות המיועדות לאיחסון, כדאי לברר טרם ההובלה מהמרכז לאילת כי יש ביד הצד המקבל כל התנאים לאחסון הסחורה ואבטחת שלמותה והוא אכן ערוך לקבלה.

> במידה ונדרש מכם אישור מיוחד מהמשטרה עבור הובלות ממרכז הארץ לאילת, חשוב לקבל אותו ולהעביר אותו לחברת ההובלה; יתר על כן, היה והמטען מחייב בפיקוח – יש ליידע את חברת ההובלה ולהביא את הדברים לידי ביצוע.

> מומלץ לוודא טרם ההובלה כי יש בידי חברת ההובלות פתרונות חלופיים אפשריים במידה ומשתבש דבר מה בתוכנית המקורית; אל תוותרו על סגירת כל הפינות לפני ביצוע ההובלה.