מובילי אלפא בע"מ היא חברת הובלות המתמחה בהובלות מכולות ומטענים ובפתרונות שינוע לעסקים ולמשווקים. לחברה מגוון אמצעי שינוע העונים על צרכי הלקוחות, כולל התאמת הובלות מיוחדות לפי דרישה. לחברה צי משאיות חדיש המבצע הובלות יומיות לעסקים, בתי מלון ומפעלים הממוקמים באילת ובאזור.

הובלות ייחודיות לדרום הארץ 

אילת היא עיר מתפתחת, שמיקומה בדרום הארץ מקשה על תנועת הרכבים מהמרכז כאשר הגישה לרכבי הובלת סחורות ומטענים לעסקים ולמשווקים הממוקמים באילת היא באמצעות כביש 90 (הערבה) שכיום עובר שיפוצים נרחבים.

מטרת שירותי ההובלות של מובילי אלפא היא לענות על הצורך של בעלי העסקים והמשווקים הסיטונאים באילת בקבלת אספקה קבועה של סחורות ומטענים מהמרכז.

מובילי אלפא מספקים שירות הובלות מטענים ומכולות קירור קבוע לרשתות שיווק, בתי מלון, מסעדות ומפעלים באילת ובאזור הערבה. ההובלות כוללות קו יומי חמישה ימים בשבוע ממרכז הארץ לדרום ואפשרות להובלות מהדרום למרכז.

רישיונות הובלה ובטיחות

לחברתנו כל האישורים הדרושים להובלת מטענים עבור עסקים וחברות, כולל רישיון מוביל של משרד התחבורה ורישיונות להובלת מזון והובלה בקירור מטעם משרד התחבורה. רכבי החברה נבדקים בקביעות על ידי קצין תחבורה ועוברים בדיקות רכב, כמו כן מתקיימות בדיקות כיול תקופתיות לרכבי מכולות הקירור.

שירות הובלות לאורך כל הדרך

שירותי ההובלות של חברת אלפא כוללים בקרה וניטור במהלך כל ההובלה ואנו מספקים שירות אחראי ומקצועי לאורך כל הדרך:

למובילי אלפא נהגים מקצועיים עם רישיונות מתאימים לרכבי הובלה. לחברה נהגים זמינים להובלות בקו יומי מאילת למרכז ובחזרה המבצעים את ההובלות בהתאם לאישורים הדרושים עם פיקוח ממרכז החברה.

הובלות המטענים בכלי הרכב של החברה מבוצעות בליווי ניטור ופיקוח דיגיטלי על כל שלבי ההובלה. רכבי החברה החדישים מצוידים במכשור בקרה GPS משוכלל המאפשר למרכז הפיקוח של החברה לאתר את כלי הרכב במהלך מסלולם מהמרכז ועד לנקודת הפריקה של הלקוח.

הרכבים של מובילי אלפא  מצוידים  במכשירים לניטור מכולות קירור במהלך ההובלה, כולל רשמי טמפרטורה ומכשור בקרה בזמן אמת.

העמסת ופריקת המטענים והסחורות מתבצעות בידי עובדים מקצועיים לפי כל התקנים ובהתאם לסוג רכב ההובלה והמטען ולמשקל הנדרש להעמסה.

פנו אלינו להזמנת שירות הובלות לאילת

חברתנו מקפידה על מתן שירות אדיב ומקצועי. אנו מסייעים ללקוחותינו בבחירת סוג ההובלה המתאים ובתיאום שירות ההובלות והשינוע מהמרכז לאילת.

שירותי ההובלה שלנו פועלים באופן יומי תוך עמידה בלוחות הזמנים. אנו מתחייבים לשירותי הובלות לאילת הטוב ביותר בשוק!

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר מתאימה לצרכי ההובלה : 03-9603858​